• Życzenia Wielkanocne

• W ostatni dzień nauki przed Wielkanocą było oczekiwanie na poszukiwanie zajączka, który jest jednym z symboli nadchodzących świąt Wielkanocy. Najmłodsi wyczekują go podczas środowego poranka, a on przynosi wszystkim grzecznym dzieciom słodycze i drobne upominki. Również do uczniów klasy 2 wielkanocny zajączek zawitał w ostatnim dniu nauki. Dzieci szukały upominków na terenie całej szkoły, sprawiło im to wiele radości.

• Uczniowie kl.VII na lekcjach języka polskiego podsumowujących lekturę „Mały Książę” wykonali planety, które poznali podczas czytania książki. Dodatkowo musieli stworzyć opisy oraz wyciągnąć wnioski płynące z tekstu. Bernadeta Hadryś

• Przedwielkanocny Zajaczek zrobił niespodziankę uczniom klasy 1, 2, 3 i 4 - pochował drobne upominki w pobliżu szkoły. Dzieci bez problemu odnalazły paczuszki ze słodyczami. Składamy wszystkim życzenia Wesołych Świąt.

• 25 marca w dniu gofra klasa III samodzielnie robiła ciasto z którego piekieł gofry . Najwięcej radości przyniosło dzieciom dekorowanie gofrów .To były ciekawe warsztaty kulinarne .

Piątek 19.04.2024

SEKRETARIAT CZYNNY